Lekki wózek spacerowy Easywalker Jackey – moja opinia

Cześć, z tej strony Rafał! Witam Was serdecznie na blogu PRZETESTUJ-WÓZEK, na którym opisuję dla Was wózki dziecięce! Dzisiaj chciałbym zaprezentować Wam wózek spacerowy Jackey holenderskiej firmy Easywalker, który kupicie w naszym sklepie stacjonarnym, przy ul. Pryzmaty 30 w Warszawie. Z tego artykułu  w pięciu punktach dowiecie się nieco więcej o wózku spacerowym Easywalker Jackey, który miałem przyjemność przetestować w naszym salonie, na specjalnie stworzonym torze.

Jeśli zamiast czytać wolicie oglądać, kliknijcie –> tutaj <– i obejrzyjcie krótkiego VLOGA o spacerówce Easywalker Jackey!

1. System składania wózka Easywalker Jackey

Wózek spacerowy Easywalker Jackey możecie złożyć w sekundę używając do tego tylko jednej ręki! Dzięki automatycznej blokadzie, spacerówkę po złożeniu przeniesiecie w dowolne miejsce na przykład za pomocą pałąka. Wózek po złożeniu przypomina pakunek o rozmiarze bagażu podręcznego. Pisząc o wymiarach należy przyznać, że są one równie imponujące, ponieważ wynoszą zaledwie: 58 cm (wysokość) x 49 cm (szerokość) x 30 cm (głębokość). Oprócz tego ten automatycznie składający się wózek spacerowy waży jedynie 7,5 kg!

2. Amortyzacja spacerówki Jackey

Chociaż wózek spacerowy Easywalker Jackey jest lekką i kompaktową spacerówką, to został wyposażony w amortyzacje na wszystkie cztery koła. Dzięki temu jazda po trudniejszym terenie, na przykład poza miastem czy w lesie, będzie komfortowa zarówno dla dziecka, jak i dla Was.
Chociaż koła w lekkiej spacerówce Easywalker Jackey nie należą do dużych, wyposażone są one w amortyzację

3. Siedzisko spacerowe

Wózek spacerowy Easywalker Jackey może posłużyć Waszemu dziecku do osiągnięcia przez nie 22 kg, czyli do około 4 roku życia. Pełen komfort podczas spacerów w siedzisku spacerowym zapewnia regulowane oparcie oraz podnóżek, które możecie dopasować do dziecka. Oprócz tego na funkcjonalność siedziska wpływa obecność dodatkowego panelu w daszku przeciwsłonecznym. Co więcej w siedzisku do wózka spacerowego znajdziecie dwa otwory wentylacyjne. Pierwszy w daszku, drugi w oparciu siedziska.

Dodatkowy panel w daszku przeciwsłonecznym umożliwi lepszą ochronę dziecka podczas spaceru w niekorzystną pogodę

4. Akcesoria do wózka Easywalker Jackey

Do wózka spacerowego Easywalker Jackey zostały dołączone niesztampowe akcesoria, które zainteresują zarówno dziecko, jak i samego rodzica. Zalicza się do nich kierownicę, montowaną na pałąk, która z pewnością umili długie spacery starszym dzieciom oraz uchwyt mocowany na rączkę wózka idealny na kubek lub telefon. Co więcej, kupując zestaw dodatkowo otrzymacie torbę umożliwiającą łatwy transport spacerówki Jackey.

Akcesoria do wózka Easywalker Jackey umilą podróż Tobie i Twojemu dziecku

5. Funkcjonalność spacerówki Easywalker Jackey

Dzięki możliwości zamontowania na stelaż wózka adapterów, w wózku Easywalker Jackey możecie przewozić dziecko w foteliku samochodowym 0-13 kg.

Jeżeli jesteście zainteresowani wózkiem Easywalker Jackey i chcecie przed zakupem przetestować go na naszym torze, to zapraszamy Was👍 Umówcie się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedźcie do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30!

 

Umów się i przyjedź do nas