Kinderkraft Nea: poznaj wózek 2w1 z najnowszej kolekcji Nature Vibes!

Absolutna nowość! Do grona partnerów Przetestuj-Wózek dołączyła kolejna polska marka Kinderkraft. Rafał Boguta, doradca i lider zespołu Przetestuj-Wózek oraz tata 5-tki dzieci, jako pierwszy miał zaszczyt przetestować i opowiedzieć szerszej publiczności o wózku głęboko-spacerowym Kinderkraft Nea, z najnowszej kolekcji Nature Vibes. Chcesz wiedzieć czym wyróżnia się wózek?

Wózek Kinderkraft Nea to model, który wyróżnia się funkcjonalnością i dizajnem: kolorem leśnej zieleni, podsufitką ubarwioną motywem kwiatów i liści, motywami natury i piękną, haftowaną pszczołą. Tego wózka dziecko może używać już od pierwszego dnia życia, dzięki możliwości zamocowania gondoli, aż do osiągnięcia około 22 kg wagi, dzięki siedzisku spacerowemu, montowanemu w dwóch kierunkach jazdy. Ale to nie wszystko, co oferuje współczesnym rodzicom ta polska marka!

  1. Gondola do wózka 2w1 Kinderkraft Nea

Jeśli szukasz wózka, który posłuży dziecku już od pierwszego dnia życia, koniecznie zwróć uwagę na model Nea polskiej marki Kinderkraft. Gondola do wózka Nea sprawdzi się zarówno w okresie jesienno-zimowym, jak i wiosenno-letnim. Po pierwsze warto zauważyć, że gondola jest świetnie okryta. Materiały, które zostały użyte do okrycia gondoli są wodoodporne a przy tym gondola ma budkę powiększaną do rozmiarów XL, co pozwoli jeszcze lepiej ochronić dziecko przed wiatrem czy deszczem w chłodniejsze miesiące. W cieplejszym okresie sprawdzą się dwa duże otwory wentylacyjne, umieszczone w budce i w dolnej części gondoli.

Gondola do wózka Kinderkraft Nea sprawdzi się zarówno w okresie jesienno-zimowym, jak i letnim

Na wygodę dziecka w gondoli wpływa materacyk z dodatkiem wiskozy bambusowej, a pod materacykiem znajdują się uchwyty, które po pociągnięciu, pozwalają na złożenie jej, na tzw. naleśnik.

2. Siedzisko spacerowe w wózku 2w1 Kinderkraft Nea

Obszerne, przekładane przodem i tyłem do kierunku jazdy siedzisko spacerowe w wózku Kinderkraft Nea pozwoli Wam na przewożenie w nim dziecka do osiągnięcia przez nie 22 kg, czyli do około 4 roku życia. Warto wiedzieć, że samo siedzisko ma regulowane oparcie i podnóżek.

Na stelaż wózka Kinderkraft Nea możesz wpiąć także siedzisko spacerowe

Bezpieczeństwo dziecku w siedzisku spacerowym Kinderkraft Nea zapewniają 5-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz pałąk zabezpieczający dziecko przed wyślizgnięciem.

3. Funkcjonalność wózka Kinderkraft Nea

Jeśli zastanawiasz się czy wózek Kinderkraft sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, odpowiedź brzmi: tak! Wystarczy spojrzeć na otwarty kosz pod siedziskiem spacerowym, który pomieści zakupy o maksymalnej wadze 5 kg.

Kosz na zakupy w wózku Kinderkraft Nea pomieści rzeczy o łącznej wadze do 5 kg!

Kolejną rzeczą, która wpływa na funkcjonalność wózka jest hamulec, umieszczony na tylnej osi. Aby zablokować lub odblokować wózek wystarczy nacisnąć przycisk zwalniający podeszwą buta, nie niszcząc ich przy tym. Wspominając o funkcjonalności należy wspomnieć o niewielkich rozmiarach wózka po złożeniu (siedzisko spacerowe składane jest razem ze stelażem), które umożliwią schowanie wózka w bagażniku większości aut.

4. Akcesoria do wózka Kinderkraft Nea

To co czyni wózek Kinderkraft Nea jeszcze bardziej funkcjonalnym, to akcesoria, jakie wykorzystasz w różnych porach roku. W ramach zakupu wózka, otrzymujesz:

  • folie przeciwdeszczową;
  • uchwyt na kubek;
  • osłonkę na nóżki;
  • adapter do fotelika.
Osłonka na nóżki, a może folia przeciwdeszczowa? Różne akcesoria do wózka dziecięcego otrzymasz wraz z zakupem modelu Nea

5. Prowadzenie wózka Kinderkraft Nea po torze do testów terenowych

Chcesz zobaczyć jak wózek 2w1 Kinderkraft Nea prowadzi się po różnych nawierzchniach? Czy amortyzacja i koła wypełnione pianką EVA wpływają na płynną jazdę? Zobacz nasz najnowszy odcinek i sprawdź jak ten wózek głęboko-spacerowy poradził sobie na naszym torze do testów terenowych!

Jeżeli jesteś zainteresowany wózkiem Kinderkraft Nea i chcesz przed zakupem przetestować go na naszym torze do testów terenowych, to zapraszamy Cię! Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30 lub w Gliwicach na ul. Tarnogórska 12!

Umów się i przyjedź do nas