Katarzyna Sokołowska na spacerze z synkiem. Pokazała zaprojektowany przez siebie wózek

Sieć co chwila obiega informacja o polskiej gwieździe lub celebrytce, które tuż po narodzinach dziecka pozują z wózkami lub innymi akcesoriami dziecięcymi. Tym razem uwagę paparazzi przykuła Katarzyna Sokołowska prowadząca zaprojektowany przez siebie wózek marki Venicci z limitowanej edycji. 

Katarzyny Sokołowskiej nie trzeba przedstawiać nikomu. Polska reżyserka pokazów mody, jurorka Top Model, a od niedawna też mama małego Ivo Lwa nawiązała współpracę z polską, luksusową marką Vennici, powstałą na Wyspach. Łatwo zauważyć, że marka Venicci w krótkim czasie zyskała uznanie wśród rodziców, dzięki postawieniu na bezpieczeństwo, unikalny design i funkcjonalność swoich produktów. To właśnie dla tej marki Katarzyna Sokołowska zaprojektowała wózek głęboko-spacerowy Tinum Upline LEO, którego koszt w wersji podstawowej wynosi około 5.000 zł.

Wózek z wizerunkiem Lwa w uniwersalnym kolorze beżowym jest idealny zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Wózek wyróżnia się nowoczesnym designem i luksusowym, oryginalnym wykończeniem. Jego wodoodporna powłoka świetnie sprawdzi się w okresie jesienno-zimowym i wiosennym, a dzięki tkaninie odpornej na promieniowanie UV50 także w okresie letnim. 

Venicci Tinum Upline LEO zachwyca również swoją lekkością. Co więcej, wózek z limitowanej kolekcji LEO można złożyć w kilka sekund do niewielkich rozmiarów (z zamocowanym siedziskiem spacerowym) i przenieść go w dowolne miejsce za pomocą paska. 

Duże i solidne żelowe koła oraz dodatkowa amortyzacja czynią ten wózek odpowiednim w każdym terenie. Co więcej wózek został wyposażony w wygodne wsparcie pracy przednich kół, uzupełnionych o niezależną blokadę. Venicci Tinum Upline LEO by Katarzyna Sokołowska sprawdzi się w zarówno w mieście, jak i na terenach pozamiejskich. 

Funkcja Memory button w wózku Tinum Upline LEO, umożliwia sprawne wypięcie gondoli, jak i spacerówki jedną ręką. Wysuwany podnóżek w spacerówce oraz automatyczna regulacja zagłówka, budki i pasów czynią ten model wyjątkowo funkcjonalnym. 

Tylko w wózku dziecięcym znajdziesz dodatkowe akcesoria zaprojektowane przez Katarzynę Sokołowską, a w nim: kosmetyczka, dodatkowa torba czy etui na smoczek.

Jesteś zainteresowany(a) wózkiem 2w1 Venicci Tinum Upline LEO z limitowanej edycji? Złóż na niego zamówienie w naszym sklepie! Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30 lub w Gliwicach na ul. Tarnogórskiej 12!

Umów się i przyjedź do nas