iCandy to znana brytyjska firma, która wypuściła na rynek nowy, wielofunkcyjny wózek dziecięcy CORE, który w krótkim czasie zyskał ogromną popularność wśród rodziców. Stworzony z myślą o tych, którzy szukają produktów dla dzieci o wysokiej jakości, funkcjonalnych, a przy tym stylowych. Co więcej wózek iCandy CORE jest dostosowany do maluszków w każdym etapie ich rozwoju: od noworodków po małe dzieci (do 25 kg).

Wózek głęboko-spacerowy dla dziecka iCandy CORE to wielofunkcyjny model, który docenią rodzice, dla których liczy się połączenie nowoczesności z elegancją, innowacyjne funkcje i komfort dziecka. Ale nie tylko to wyróżnia stworzone przez brytyjską markę produkty. Luksusowe, trwałe materiały i praktyczne rozwiązania, jakie oferuje marka iCandy, sprawia, że zarówno model CORE, jak i inne wózki tej firmy, w krótkim czasie zyskały popularność na całym świecie. Nie dziwi więc też to, że podczas Targów Kid’s Time 2023 wózek iCandy CORE zdobył nagrodę Kid’s Time STAR w kategorii wózki. 

System podróżny iCandy CORE

iCandy CORE to wózek dla dzieci, już od pierwszego dnia życia, aż do osiągnięcia 25 kg wagi. Wszystko to za sprawą systemu podróżnego, który umożliwia wpięcie na stelaż wózka: gondoli, fotelika samochodowego 0-13 kg (za pomocą odpowiednich adapterów) oraz siedziska spacerowego. 

Regulowany rozstaw osi w wózku iCandy CORE

Czy wiesz, że wózek iCandy CORE może być używany zarówno w mieście, jak i w trudniejszym terenie? A wszystko dzięki łatwo zdejmowanym i wymiennym kołom oraz regulowanemu rozstawowi osi. I tak, w trybie miejskim rozstaw osi jest znacznie węższy, co pozwala na łatwe manewrowanie wózkiem po mieście i galeriach handlowych. Natomiast w trybie terenowym, szerszy rozstaw osi podnosi komfort użytkowania oraz znacznie zwiększa funkcjonalność. 

iCandy CORE: lampki LED

Wózek dziecięcy iCandy CORE został wyposażony w innowacyjne oświetlenie LED, umiejscowione po bokach. Ledowe lampeczki, które zwiększają widoczność wózka, sprawdzą się m.in: podczas spacerów po zmroku czy w nieoświetlonym terenie. Warto zauważyć, że tak prosty element znacznie zwiększa bezpieczeństwo znajdującego się w wózku dziecka, jak i rodzica. 

Komfortowa gondola w wózku iCandy CORE 

Niezwykle komfortowa i przytulna gondola iCandy CORE zapewnia noworodkowi i niemowlakowi wygodę oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Dzięki miękkiej i luksusowej wyściółce z polaru gondola CORE może służyć maluszkowi jako łóżeczko w nocy

Siedzisko spacerowe z podnoszonym podparciem dla łydek

Chyba nie ma małego dziecka, któremu nie przypadłoby do gustu siedzisko spacerowe w wózku iCandy CORE. A to za sprawą wygodnego siedziska typu clamshell, którego oparcie można ustawić w aż czterech pozycjach (pozycja pozioma jest odpowiednia dla noworodków). Dodatkowo oparcie ma podnoszone podparcie dla łydek, co czyni wózek w wersji spacerowej jeszcze wygodniejszym i funkcjonalniejszym. Warto również wiedzieć, że siedzisko można ustawić w dwóch pozycjach: przodem i tyłem do kierunku jazdy. Pozycja przodem idealnie sprawdzi się w przypadku starszych dzieci, chcących odkrywać świat, natomiast pozycja tyłem będzie idealna dla maluszków, które potrzebują kontaktu z rodzicem podczas spacerów.

Szereg innych funkcji w wózku dziecięcym iCandy CORE

Co jeszcze czyni wózek iCandy CORE tak wyjątkowym? Przede wszystkim dodana do zestawu deska Ride-on Board, która pozwala na wygodny i szybki przejazd wózkiem starszego rodzeństwa.

Dodatkowo wózek CORE posiada regulowaną rączkę do prowadzenia wózka, którą rodzic w każdej chwili może dopasować do swojego wzrostu. Na wewnętrznej stronie rączki znajdziemy haczyki na torbę. Oprócz tego w wózku iCandy CORE znajdziemy regulowaną budkę wykonaną z materiału z filtrem SPF 50+, z dużym okienkiem wykonanym z siatki, które usprawnia przepływ powietrza w środku. Ale to nie wszystko! Wózek został wyposażony również w niezwykle pojemny kosz (do 10 kg), z wbudowanym otworem odpływowym.

Chcesz wiedzieć więcej o wózku iCandy CORE? Przekonać się, jak wózek radzi sobie na naszym torze crossowym do testów terenowych? Umów się: 22 378 10 71, przyjedź, przetestuj wózek przed zakupem i KUP go od ręki w sklepie stacjonarnym Przetestuj-Wózek!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Umów się i przyjedź do nas