Quinny VNC to wózek miejski, w którym przewieziesz zarówno niemowlę, jak i starsze dziecko, dzięki możliwości wpięcia gondoli i/lub siedziska spacerowego. To wygodne rozwiązanie sprawdzi się szczególnie wtedy, kiedy kilka miesięcy po narodzinach swojego maleństwa nie chcesz szukać innego modelu wózka.

Gondola pod lupą

Pierwsza myśl, jaka przychodzi do głowy po zobaczeniu gondoli od wózka Quinny VNC to: „jaka duża!” To prawda. Gondola nie należy do najmniejszych, dzięki czemu masz pewność, że Twoje dziecko ma wystarczająco dużo miejsca na swobodne ruchy nóżek i rączek.

Gondola w wózku Quinny VNC

Waga nie idzie w parze z wielkością

Ku naszemu zaskoczeniu, gondola okazała się na tyle lekka, że nawet z kilkukilogramowym dzieciątkiem łatwo wniesiemy ją po schodach. Dodatkowym atutem jest stelaż, który możemy złożyć w kilka sekund i tak jak gondolę wnieść na piętro. To rozwiązanie spodoba się przede wszystkim rodzicom mieszkającym w blokach niewyposażonych w windę.

Gondola w wózku Quinny VNC

Wygodna?

Na to pytanie trudno odpowiedzieć. Niemowlę nam nie odpowie, a sami raczej nie zmieścimy się do środka 🙂 Jednak materiał, z jakiego wykonana jest gondola do wózka Quinny VNC sprawia wrażenie wystarczająco mocnego, a jednocześnie miękkiego. I dość łatwo schodzą z niego wszelkie zabrudzenia.

Dwa suwaki!

Gondola została wyposażona w dwa suwaki, za które prędzej czy później będziemy wdzięczni producentowi. Pierwszy suwak znajduje się w okolicy brzuszka i nóżek dziecka i pozwala na „zakrycie” dodatkowym materiałem naszego maleństwa w chłodniejsze dni. Kiedy na zewnątrz jest ciepło i słonecznie odsuwamy go i wspólnie z dzieckiem łapiemy promienie słoneczne!

Drugi suwak znajduję się w budce wózka Quinny VNC i pozwala na wydobycie dodatkowego kawałka materiału. Dzięki temu możemy w miarę potrzeb osłonić nasze dziecko przed deszczem czy promieniami słońca.

Gondola w wózku Quinny VNC

Jeżeli chodzi o budkę…

No właśnie! Suwak i dodatkowy materiał to nie wszystko. Budka posiada też delikatną siateczkę, którą możemy odsłonić, jeśli chcemy aby do dziecka dotarło więcej słoneczka! Idealne rozwiązanie na dłuższe spacery, pozwalające na nieobniżanie budki w wózku!

Gondola w wózku Quinny VNC

Wygodny uchwyt

Uchwyt, w jaki wyposażona została gondola w wózku Quinny VNC jest przydatny nie tylko podczas wpinania jej lub wypinania ze stelażu. Przede wszystkim podnosi komfort przenoszenia gondoli, której nie trzeba obejmować lub chwytać w niebezpieczny dla naszego dziecka sposób.

Gondola w wózku Quinny VNC

Jeżeli chcecie przetestować ten lub inny wózek dziecięcy, koniecznie napiszcie: kontakt@przetestuj-wozek.pl

Przetestuj wózek Quinny VNC

Umów się i przyjedź do nas