Dzień otwarty z CYBEX w PRZETESTUJ-WÓZEK

Niepowtarzalna okazja! Przyjedź 1 marca 2021 roku na ul. Pryzmaty 30 w Warszawie i przetestuj e-PRIAM – pierwszy e-wózek firmy Cybex, który wyróżnia się przede wszystkim wyposażeniem. Poza odpowiedniej wielkości kołami, komfortowym siedziskiem i luksusowym designem to przede wszystkim inteligentne czujniki, a także napęd elektryczny schowane w ramie czynią go wyjątkowym.

Użytkując wózek e-PRIAM 2.0 podejmiesz się każdego wyzwania! Nierówne drogi, trudne nawierzchnie, podjazdy i zjazdy z e-wózkiem przestają być problematyczne. A wszystko to za sprawą innowacyjnych czujników, które monitorują nacisk i dostosowują siłę wspomagania podczas jazdy pod górę lub spowalniają e-wózek w trakcie zjazdu.

Zwróć uwagę na inne zalety wózka e-PRIAM!

Już pierwszy spacer pozwoli Ci odkryć wiele zalet, jakie posiada e-PRIAM 2.0 marki Cybex. Po pierwsze, z pewnością dostrzeżesz jak łatwo i płynnie prowadzi się ten model e-wózka, nawet z wyłączonym wspomaganiem. A to za sprawą wysokiej jakości zawieszenia, w jakie jest wyposażony e-PRIAM. Docenisz również wygodny hamulec, który pozwoli Ci na szybką reakcję w nagłych sytuacjach.

E-PRIAM posiada także regulowany podnóżek, jaki z pewnością polubi Twoje dziecko. Dostosuj podnóżek do potrzeb swojej pociechy i odciąż małe, zmęczone nóżki. E-wózek posiada również aluminiową ramę, w której kryją się wszystkie urządzenia elektryczne i która mimo wszystko jest naprawdę lekka! Dodatkowo na ramę możesz zamontować: gondolę LUX lub LITE, siedzisko spacerowe oraz fotelik samochodowy 0+ tworząc komfortowy system podróżny 4w1.

Zatrzymajmy się przy siedzisku w modelu e-PRIAM!

Opcja regulacji siedziska spacerowego pozwoli Ci dostosować go do potrzeb dziecka. Niezależnie od sposobu montażu: przodem, czy tyłem do kierunku jazdy – pozwól podróżować maleństwu naprawdę wygodnie! Dodatkowo siedzisko posiada opcję regulacji, nawet do pozycji leżącej. Dzięki temu zapewnisz swojemu dziecku zdrowy i spokojny sen podczas każdego spaceru. A żeby spacer był też bezpieczny, użyj 5-punktowych pasów bezpieczeństwa z dodatkowymi nakładkami, które chronią przed bolesnymi otarciami.

Ale to nie wszystko!

Warto pamiętać, że kupując zestaw zapewniasz swojemu dziecku już od momentu narodzin maksimum wygody, zdrowie i bezpieczeństwo razem z gondolą, posiadającą materacyk z pianki Memory Foam!

Ponadto model e-wózka marki Cybex został wyposażony w duży kosz zakupowy oraz budkę w rozmiarze XXL, która chroni Twoje dziecko przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Postaw na luksus!

E-PRIAM to model, skierowany do rodziców ceniących modę oraz niebanalny, luksusowy design. Starannie wykonane elementy wózka, w tym dodatki ze skóropodobnego materiału wprawiają w zachwyt nawet prekursorów mody! Dzięki możliwości wyboru jednego, z pięciu dostępnych kolorów masz okazję prowadzić e-wózek swoich marzeń!

Przyjedź i przetestuj e-wózek marki Cybex

Jeśli poszukujesz wózka, który wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom, ułatwi rodzicielstwo i sprawi, że spacery ponownie staną się przyjemnością przyjedź na ul. Pryzmaty 30 w Warszawie! 1 marca 2021 roku możesz uczestniczyć w wydarzeniu DZIEŃ Z CYBEX W PRZETESTUJ-WÓZEK, podczas którego:

zobaczysz -> przetestujesz -> porównasz -> KUPISZ…

idealny i dopasowany do Waszych potrzeb wózek dziecięcy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o wózku Cybex e-Priam zajrzyj tu –> Cybex PRIAM <–

Nie czekaj, zapisz się już teraz na wydarzenie DZIEŃ Z CYBEX W PRZETESTUJ-WÓZEK!

Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line!

https://www.youtube.com/watch?v=l9cZNfsU0fE&fbclid=IwAR2zuyl-Up-JisL7kmEN9i-SX5OlgqJRIaFoez-hsKpAxtiqnZu2sNCEeb0

Umów się i przyjedź do nas