Dobre, bo polskie: skiddoü

Nie ma nic piękniejszego, od sprawiania dziecku radości. Wiedzą o tym nie tylko rodzice, ale też polski producent, który oferuje najmłodszym wielofunkcyjne i bezpieczne akcesoria. O kim mowa? O nowej marce skiddoü, czerpiącej inspiracje ze skandynawskiego podejścia do rodzicielstwa.

Prostota, harmonia między rozwojem a tym, co pierwotne, bezpieczeństwo, szczęście, upiększanie codzienności zgodnie z filozofią hygge. To właśnie tymi wartościami kieruje się zespół skiddoü, podczas projektowania i tworzenia różnorodnych akcesoriów dla dzieci od urodzenia do 6. roku życia i ich rodziców. Co więcej, wszystkie unikalne produkty, jakie oferuje marka skiddoü, powstają z myślą o wyzwaniach wychowawczych i różnych etapach życia dziecka. A nikt nie zna ich lepiej niż inni rodzice. Dlatego też zespół skiddoü poza doświadczonymi ekspertami, tworzą przede wszystkim świadomi rodzice, którzy tak jak inni starają się sprostać codziennym wyzwaniom, jakie stawia im rodzicielstwo.

skiddoü, polskie produkty inspirowane Skandynawią

Bezpieczeństwo i 7-etapowa weryfikacja produktów

Poza funkcjonalnością czy wyjątkowym designem, produkty przeznaczone dla najmłodszych powinny być przede wszystkim bezpieczne. To właśnie bezpieczeństwo stało się dla marki skiddoü nadrzędną wartością. Wprowadzona 7-etapowa weryfikacja produktów, inspirowana szwedzką dbałością ma na celu pomóc w stworzeniu bezpiecznego i szczęśliwego otoczenia dla dziecka. Prowadzone działania przez dostawców, wewnętrzny dział jakości, niezależne laboratoria, a także rodziców dają gwarancję bezpieczeństwa, niezawodności i zgodności produktów z obowiązującymi normami.

Produkty marki skiddoü przechodzą przez 7-etapową weryfikację. Dzięki czemu masz pewność, że wszystkie zakupione akcesoria od tego producenta, będą naprawdę bezpieczne dla Twojego dziecka. Źródło zdjęcia: skiddoü

Pierwsze akcesoria dziecięce od skiddoü

Jeśli szukasz wyjątkowych i harmonijnych akcesoriów dla swojego dziecka, poznaj produkty od skiddoü. Maty edukacyjne dla maluszków od urodzenia do pierwszego roku życia, skutecznie wspomagają rozwój małej i dużej motoryki oraz wpływają na kwestie poznawcze i rozwój poszczególnych zmysłów. W ofercie skiddoü znajdziesz także przytulanki i zabawki pobudzające rozwój sensoryczny. Wszystkie zabawki zostały wykonane z bezpiecznych tkanin oraz posiadają odpowiednie certyfikaty. W dziale akcesoria dla dzieci kupisz niezbędne produkty podczas karmienia, usypiania czy podróżowania z dzieckiem. Jednak to nie wszystko! skiddoü z myślą o spokojnym śnie Twojego dziecka stworzył unikalne łóżeczka dziecięce, turystyczne i dostawne, a na dobry początek rozszerzania diety – także wygodne i stylowe krzesełka do karmienia.

skiddoü: rowerki biegowe i jeździk grawitacyjny

Popularne rowerki biegowe wspierające rozwój motoryki oraz uczące równowagi również znalazły się w ofercie marki skiddoü. Zapewniają one nie tylko wspaniałą zabawę, ale gwarantują też bezpieczeństwo i wytrzymałość produktu.

Dla wielu rodziców nowością będzie jeździk grawitacyjny Bjørg do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Ta niebanalna konstrukcja nie potrzebuje żadnego zasilania, aby się poruszać, natomiast wspomaga jego rozwój ruchowy, w tym balansowanie ciałem, poprawia koordynację i pomaga zdobyć umiejętność nawigowania w przestrzeni.

Wózki 2w1 i spacerówki

Tym, co nas, Doraców Przetestuj-Wózek interesuje najbardziej, są… wózki dziecięce. Dlatego też zapoznaliśmy się z ofertą wózków od skiddoü. Okazuje się, że poza ogólnym rozwojem dziecka, ta polska marka zadbała również o spokojne i komfortowe spacery. skiddoü oferuje wózki 2w1, tj. wózki głęboko-spacerowe oraz modele 3w1. Wózki te znajdziesz też w sklepie stacjonarnym Przetestuj-Wózek, a dokładnie modele: Oslo 2w1, Moos 2w1 i spacerówki: Espoo i Mikkeli.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y wózkiem marki skiddoü i chcesz przed zakupem przetestować wybrany model na naszym torze do testów terenowych, to zapraszamy Cię! Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedź do naszego sklepu w Warszawie przy ul. Pryzmaty 30 lub odwiedź nas w Gliwicach przy ul. Tarnogórskiej 12! 

Umów się i przyjedź do nas