Dni z marką Maxi-Cosi w Przetestuj-Wózek

1 października 2022 w sklepach stacjonarnych Przetestuj-Wózek, w Warszawie oraz w Gliwicach odbyły się dni z marką Maxi-Cosi. Przybyli do sklepu eksperci holenderskiej marki prezentowali wszystkim zainteresowanym funkcjonalne wózki dziecięce i bezpieczne foteliki samochodowe. Zobacz wystawę!

W ubiegły weekend w Przetestuj-Wózek odbyły się dni z Marką Maxi-Cosi. 1 października od rana wszyscy zainteresowani testowali przed zakupem wózki głębokie, głęboko-spacerowe i spacerówki Maxi-Cosi. Marka Maxi-Cosi od lat znana jest rodzinom na całym świecie, a oferowane przez nich akcesoria dziecięce spełniają najbardziej surowe wymagania jakościowe i zapewniają komfort podczas użytkowania.

Maxi-Cosi to holenderska marka, której akcesoria znajdziecie w sklepie stacjonarnym Przetestuj-Wózek
Wózek głęboki, spacerówka, a może fotelik 0-13 kg? Odwiedź nasz sklep w Warszawie lub w Gliwicach i wybierz najlepszy zestaw dla swojego dziecka!
Jednym z chętnie wybieranych przez rodziców modeli jest wózek Maxi-Cosi Leona w kolorze Essential Green
Razem z wykwalifikowanym Doradcą Przetestuj-Wózek dobierzesz najlepszy zestaw dla dziecka, który posłuży mu już od pierwszego dnia życia

Jesteś zainteresowany(a) zakupem wózka dziecięcego lub fotelika samochodowego marki Maxi-Cosi? Chcesz przed zakupem sprawdzić możliwości wybranego modelu na torze do testów terenowych? Zadzwoń: 22 378 10 71, zapisz się i skorzystaj z usługi VIP, w wybranym przez siebie sklepie stacjonarnym Przetestuj-Wózek, aby nie stać w kolejce i kupić, a wcześniej sprawdzić swój wymarzony wózek na jedynym takim torze. Pamiętaj, że jesteśmy w Warszawie, przy ul. Pryzmaty 30 i w Gliwicach, przy ul. Tarnogórskiej 12.

Umów się i przyjedź do nas