Dni otwarte nowej strefy Cybex Sport w Przetestuj-Wózek na Bulwarach Wiślanych. Zobacz fotorelację!

Już od 21 kwietnia, na torze o długości ponad 1 km na Bulwarach Wiślanych możecie testować przed zakupem wózki biegowe niemieckiej marki Cybex z linii Sport. Wózek do joggingu Cybex Avi, wózek multisport Cybex Zeno i przyczepka rowerowa Cybex Zeno Bike czekają na Was w najnowszym showroomie przy stacji metra „Centrum Nauki Kopernik”. Zobacz fotorelację!

W ubiegłym tygodniu odbyło się wielkie otwarcie najnowszej strefy Cybex Sport w Przetestuj-Wózek. Już od rana wszyscy zainteresowani testowali przed zakupem wózki multisport: Cybex Avi, Cybex Zeno i Cybex Zeno Bike. Wśród wielu gości nie zabrakło też popularnych instagramerek. Odwiedziły nas Anna Nowak i Natalia Kruczyńska.

Nasz nowy showroom znajduje się na stacji metra M2 Centrum Nauki Kopernik tuż pod pomnikiem Syrenki!
Znajdziesz w nim wózki multisport marki Cybex z linii Sport
Przetestuj przed zakupem wózki biegowe: Cybex Avi, Cybex Zeno i Cybex Zeno Bike
Wśród osób zainteresowanych wózkami biegowymi znalazły się też popularne instagramerki

Sprawdź możliwości wózków biegowych Cybex z linii Sport w warunkach terenowych. Przetestuj wózek multisport jeszcze przed zakupem na torze o długości ponad kilometra na bulwarach wiślanych tuż przy stacji metra Centrum Nauki Kopernik. Zadzwoń: 22 378 10 71, zapisz się i skorzystaj z usługi VIP, aby nie stać w kolejce i sprawdzić swój wymarzony wózek na jedynym takim torze. 

Umów się i przyjedź do nas