Darmowe Warsztaty Edukacyjne Świadoma Mama. Poznaj harmonogram!

Już wkrótce, bo 14 września 2023 w Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info odbędą się darmowe Warsztaty Edukacyjne Świadoma Mama. W szkoleniu mogą wziąć udział zarówno przyszli, jak i obecni rodzice dzięki dwóm panelom, stworzonym specjalnie z myślą o nich. Zobacz harmonogram wydarzenia!

Darmowe Warsztaty Edukacyjne rozpoczną się o godzinie 12:00 w Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info, przy ul. Ryżowej 29 w Warszawie. Na wydarzeniu wystąpią m.in. Paweł Kurpiewski, biomechanik zderzeń, ekspert ds. bezpieczeństwa dzieci w samochodach, twórca fotelik.info, a także Sofija Iglińska, Kierownik i Doradca w Przetestuj-Wózek. Na wydarzeniu swoją obecnością zaszczyci nas również neurologopeda, położne oraz doule, które poruszą ważny temat dla przyszłych rodziców: gdzie i jak rodzić w Warszawie?

Zainteresowany(a)? Zapisz się już teraz na wydarzenie: Darmowe Warsztaty Edukacyjne Świadoma Mama

Darmowe Warsztaty Edukacyjne Świadoma Mama. Poznaj harmonogram!

Darmowe Warsztaty Edukacyjne Świadoma Mama w Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info w Warszawie są podzielone na dwa panele: dla obecnych i przyszłych rodziców. 

Część dla obecnych rodziców rozpocznie się o godzinie 12:00. Pojawi się na niej ekspert ds. materacy, który opowie o wspomaganiu rozwoju poprzez dobór materaca, ginekolog, Sofija Iglińska, która wyjaśni dlaczego w sklepie Przetestuj-Wózek Doradcy nie namawiają rodziców do zakupu konkretnej marki oraz Dorota Dybcio, która opowie więcej o kozim mleku następnym, prosto z Nowej Zelandii

Część dla przyszłych rodziców rozpocznie się o godzinie 13:15 i wystąpi na niej neurologopeda Marta Sitnik, która opowie o neurorozwoju a noszeniu malucha, Katarzyna Pietuch, która przybliży temat znieczulenia w porodzie PSN i CC oraz Paweł Kurpiewski, który wyjaśni, dlaczego foteliki z najwyższymi ocenami w testach mogą nie pasować do Twojego samochodu. Podczas części dla przyszłych rodziców odbędzie się także debata douli i położnych, które poruszą temat: gdzie i jak rodzić w Warszawie?

Świadoma Mama to darmowe warsztaty w formie stacjonarnej, nierzadko też w formie online lub LIVE Q&A ze specjalistami i lekarzami, poruszającymi istotne dla rodziców (i przyszłych rodziców) tematy oraz odpowiadają na zadawane im pytania. Spotkania skierowane są do rodziców – mających już dzieci oraz oczekujących potomstwa. Ambasadorką projektu jest Paulina Holtz, aktorka, a prywatnie mama, edukująca mamy w tematyce mięśni dna miednicy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Umów się i przyjedź do nas