Czy warto kupić Cybex Priam 3.0?

Popularny i chętnie wybierany przez gwiazdy i celebrytów na całym świecie Cybex Priam, do kupienia jest także w salonie Przetestuj-wózek, przy ul. Pryzmaty 30 w Warszawie. Zanim jednak zdecydujesz się na zakup tego modelu wózka dziecięcego, przekonaj się czym wyróżnia się spośród innych modeli.

Niemiecka marka Cybex w ostatnich latach stała się liderem na światowym rynku, produkując bezpieczne foteliki samochodowe, funkcjonalne wózki i akcesoria dziecięce. Co więcej wyróżnione przez samą markę produkty należące do Linii Platinum, w tym Cybex Priam okazują się być bezkonkurencyjne. Jeśli zamiast czytać wolisz oglądać, kliknij –> TUTAJ <– i zobacz VIDEO o wózku Cybex Priam 3.0.

Gondola Cybex Priam 3.0

Pierwszym elementem, na który zwróciłem uwagę podczas testów wózka Cybex Priam jest jego gondola. Od razu należy wspomnieć o tym, że gondola do najnowszej odsłony wózka Cybex Priam 3.0 montowana jest znacznie wyżej na stelażu wózka za pomocą adapterów. Oprócz tego godna uwagi jest także wentylacja w modelu Priam 3.0. Znajduje się ona w budce, w dolnej części gondoli oraz pod materacykiem. Podczas korzystania z gondoli w chłodniejszych miesiącach wystarczy zasunąć otwory wentylacyjne. W gondoli do wózka Cybex Priam 3.0 należy docenić również jej rozmiary, które pozwalają dziecku na swobodne ruchy.

Siedzisko spacerowe Cybex Priam 3.0

Poza gondolą w wózku Cybex Priam 3.0 doceniłem także jego siedzisko spacerowe, które Twoje dziecko może użytkować do osiągnięcia 22 kg. Siedzisko możesz skierować przodem lub tyłem do kierunku jazdy, w zależności od preferencji dziecka. To co szczególnie spodobało mi się w Priamie 3.0 to system pasów. Zapięcie dziecka wzorowane na zapięciach w fotelikach samochodowych jeszcze nigdy nie było tak wygodne. Jako tata dziewczynki użytkującej spacerówkę wiem, że szybkie zapięcie i odpięcie pasów jest na wagę złota! Ponadto jak w każdej dobrej spacerówce, tak i w wersji spacerowej wózka Cybex Priam 3.0 możesz rozłożyć jego siedzisko nawet do pozycji leżącej. Możliwość regulacji ma także podnóżek.

Funkcjonalność wózka Cybex Priam 3.0

Po testach wózka Cybex Priam 3.0 trudno nie wspomnieć o jego funkcjonalności. Na tym samym stelażu (co gondola i siedzisko spacerowe) i za pomocą tych samych adapterów (które były wykorzystane przy gondoli) fotelik samochodowy 0-13 kg Cloud Z marki Cybex, który możesz rozłożyć do pozycji leżącej. Mówiąc o funkcjonalności warto wspomnieć o zamykanym koszu na zakupy, umieszczonym pod siedziskiem spacerowym i rączce regulowanej teleskopowo.

Składanie wózka dziecięcego Cybex Priam 3.0

Chociaż wózek Cybex Priam 3.0 nie należy do najmniejszych, to składa się do kompaktowych rozmiarów. Co więcej podczas składania nie musisz demontować siedziska, gdyż wózek składa się razem z nim! Ponadto wózek posiada odpowiednie zabezpieczenie, którego możesz użyć po złożeniu wózka aby mieć pewność, że nie rozłoży się on podczas transportu.

Specjalne zabezpieczenie, w jakie został wyposażony wózek Priam 3.0 sprawia, że jego transport będzie bezproblemowy

Prowadzenie wózka Cybex Priam 3.0

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wózek prowadzi się na różnych nawierzchniach na jedynym takim w Polsce torze do testów wózków dziecięcych, zobacz poniższe VIDEO:

Jeżeli jesteś zainteresowany wózkiem Cybex Priam 3.0 i chcesz przed zakupem przetestować go na naszym torze, to zapraszamy Cię! Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30! 

Umów się i przyjedź do nas