Czy Peg-Perego Culla Pop-Up posiada wady?

Niedawno miałam okazję przetestować wózek dziecięcy firmy Peg-Perego. Poza filmikiem, pojawiły się też artykuły na temat tego dziecięcego środka transportu. Wózek w moich testach wyszedł naprawdę dobrze (biorąc pod uwagę jazdę po mieście czy wizytę w supermarkecie). Wiem czego oczekuję od wózka dziecięcego i model Culla Pop-Up posiadał dużo z pożądanych przeze mnie cech. Jednak… nie ma wózków idealnych! Dlatego dzisiaj krótko o tym, co mogłabym zmienić w tym modelu.

Testując wózek zawsze należy pamiętać, że każdy z nas ma inne oczekiwania.

Jedni są fanami wypraw, wypadów za miasto – inni wolą spacery po lesie, a jeszcze inni po chodniku obok domu. Ba! Zupełnie inne oczekiwania może mieć nawet nasz partner/partnerka odnośnie pierwszych czterech kółek dla dziecka.

Czy Peg-Perego Culla Pop-Up posiada wady?

Jednak co z tymi wadami? No właśnie, wózek posiada mankamenty, jak każdy inny testowany model. Oczywiście proszę pamiętać, że coś co ja mogę uznać za wadę, ktoś nazwie zaletą i odwrotnie, ale do rzeczy.

Wyboiste drogi

Peg-Perego Culla Pop-Up to idealny wózek do miasta – przynajmniej według mnie. Jednak wyboiste drogi okazały się dla nas małym wyzwaniem podczas spaceru. Nie twierdzę, że podróż po lesie jest niewykonalna, ponieważ jak widzieliście na filmiku to możliwe. Jednak dużo lepiej czułam się prowadząc wózek po chodniku.

Czy Peg-Perego Culla Pop-Up posiada wady?

Otwarty kosz

Z jednej strony warto zauważyć, że kosz w wózku Peg-Perego Culla Pop-Up jest naprawdę duży. Jeżeli zapomniałabym torby na zakupy to tam mogłabym schować większość kupionych rzeczy. Jest też otwarty, co pewnie wielu z nas ułatwiłoby wkładanie i wyjmowanie z niego potrzebnych przedmiotów. Jednak, kiedy mam okazję wybieram kosze zamknięte. Z jednej przyczyny. Nie lubię, kiedy każdy może zobaczyć co kupiłam lub co tam schowałam. Dlatego jeżeli tak jak ja, nie lubisz chwalić się przed światem co masz „pod wózkiem”, pomyśl o zamkniętym koszu.

Czy Peg-Perego Culla Pop-Up posiada wady?

Daszek gondoli

Daszek gondoli może przyjąć dwie pozycje: albo leżącą, albo pionową. Szkoda, że nie można go zatrzymać w innej, dowolnej pozycji. Myślę, że takie rozwiązanie byłoby dużym plusem tego modelu.

Czy Peg-Perego Culla Pop-Up posiada wady?

To tyle jeśli chodzi o mankamenty wózka Peg-Perego Culla Pop-Up.

Tak jak napisałam – coś co ja mogę uznać za wadę ktoś uzna za zaletę, dlatego jeśli jesteś zainteresowany/a testowaniem wózka napisz do nas – [email protected]

 

Umów się i przyjedź do nas