Czy Cybex to zrobił?! Testujemy wózek do biegania Cybex Avi!

Cześć, tu Rafał! Witaj na blogu PRZETESTUJ-WÓZEK. Czy pamiętasz mojego gościa specjalnego? To Jakub Karasek, tata i ekspert do spraw biegania z portalu magazynbieganie.pl! Dzisiaj z Kubą porozmawiamy o wózku biegowym – modelu Cybex Avi, który został przetestowany tuż przed naszym spotkaniem. W wózku biegowym Cybex Avi wyróżniliśmy: design, szybkość, stabilność, kompaktowość i możliwość personalizacji. Poniżej znajdziesz wersję VIDEO. Ale zacznijmy od początku…

1. Design

Cybex Avi to wózek biegowy, który znacznie wyróżnia się od modeli dostępnych na rynku. Design wózka Avi jest na wysokim poziomie: każdy detal tego modelu marki Cybex jest dopracowany. Począwszy od konstrukcji, skończywszy na wykończeniu. Dodatkowo wózek do biegania posiada „świecące koła” tj. elementy odblaskowe, które wpływają zarówno na jego wygląd, jak i na bezpieczeństwo podczas treningu po zmroku.

2. Szybkość

Wózek dziecięcy Cybex Avi bardzo dobrze sprawdza się na twardych nawierzchniach (na asfalcie), na których możesz rozwinąć duże prędkości. Użytkując wózek marki Cybex możesz wykonywać szybsze treningi, dlatego, że Avi podczas biegu „chodzi” płynnie i nie stawia dużego oporu. Oprócz tego sama konstrukcja wózka od Cybex jest opływowa.

Pisząc o szybkości warto wspomnieć o oponach, w jakie został wyposażony wózek dziecięcy Cybex Avi. Tak jak cały model, tak i koła wózka są dość nietypowe. Opony są praktycznie gładkie, nie maja dużych wyżłobień, które dodatkowo mogłyby utrudnić płynność toczenia się wózka Avi po nawierzchni.

3. Stabilność

Kiedy biegniesz i masz przed sobą wózek biegowy Cybex Avi, możesz odnieść wrażenie, że jest on przyssany do asfaltu. Przyznajemy, odbija się to na zwrotności wózka, aczkolwiek model gwarantuje Ci poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Chociaż ten wózek do biegania sprawia wrażenie delikatnego, przyznajemy, że jest to solidna konstrukcja.

4. Kompaktowość

Jeśli złożysz wózek dziecięcy Cybex Avi, spokojnie zmieścisz go do każdego bagażnika samochodowego. Co więcej, tylne koła wózka biegowego możesz wypiąć naprawdę szybko, a przednie odkręcisz – co również jest banalnie proste! Jeśli chodzi o stelaż wózka Avi składa się on niemalże na płasko. Regulowaną rączkę możesz w każdej chwili schować tak, aby wózek zajmował jak najmniej miejsca i chociaż jest to duży, i solidny model, możesz zabrać go ze sobą wszędzie.

Warty uwagi jest uchwyt do prowadzenia wózka dziecięcego, który ma kompaktowe wymiary i dzięki któremu możesz prowadzić model Cybex Avi jedną ręką! Tego typu prowadzenie wózka nadaje naturalny rytm Twojemu biegu!

5. Możliwość personalizacji

Wózek biegowy Cybex Avi jest nie tylko designerski i ładnie wykonany. Dodatkowo możesz go spersonalizować, to znaczy wybrać kolor jego tapicerki. Czarny, szary, różowy, a może patriotyczny? To Ty decydujesz!

Podsumowując wózek dziecięcy Cybex Avi został zaprojektowany do biegania – głównie do szybkiego biegania po twardych nawierzchniach, nawet do startu w zawodach, treningów czy ścigania się! Dodatkowo elementy odblaskowe lub możliwość personalizacji tylko go uatrakcyjniają.

Jeżeli chcesz przetestować wózek Cybex Avi przed zakupem to zapraszamy Cię👍 Przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30. Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line!

Jeżeli chcesz kupić wózek biegowy on-line to zapraszamy Cię do naszego sklepu.

PS. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o innych modelach marki Cybex, zobacz –> Cybex PRIAM <– 

https://www.youtube.com/watch?v=O_76AZKMerg

Umów się i przyjedź do nas