Cybex Zeno Bike: przyczepka rowerowa i wózek spacerowy

Sezon rowerowy trwa. Miłośnicy kolarstwa czy outdooru od dawna przygotowywali swoje rowery na długie przejażdżki. Teraz na wycieczkę rowerową mogą zabrać również swoje dziecko, aby zarazić je miłością do sportu. Jak mogą to zrobić? To proste! Wykorzystując do tego najnowszą przyczepkę rowerową Cybex Zeno Bike.

Cybex Zeno Bike to przyczepka rowerowa, jak i wózek spacerowy, z którym można dotrzeć wszędzie. Przejażdżka po parku, lesie, a może kamienistej dróżce? Dzięki amortyzacji na tył i pompowanym kołom wszelkie nierówności z tym wózkiem przestają mieć znaczenie. A komfort dziecka? Wyprofilowane i wyjątkowo miękkie siedzisko sportowe, zapewnią mu maksimum wygody oraz odpowiednią pozycję siedzącą.

W szybkie przekształcenie przyczepki Cybex Zeno Bike w spacerówkę pozwala między innymi schowek na przednie, obrotowe koła i dyszel rowerowy. Oprócz tego Cybex Zeno Bike został wyposażony w kieszonki, do których schowasz zarówno większe zakupy, jak i małe przedmioty.

Zobacz odcinek specjalny o Cybex Zeno Bike:

Jeśli jesteś zainteresowany wózkami biegowymi z serii Cybex Sport, zapraszamy Cię do Showroomu Cybex i Przetestuj-Wózek. Zadzwoń 22 378 10 71 albo zarejestruj się on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/, zapisz się i skorzystaj z usługi VIP, aby nie stać w kolejce i sprawdzić swój wymarzony wózek na jedynym takim torze o długości ponad 1 km.

Oferta wózków biegowych Cybex jest dostępna w showroomie Przetestuj-Wózek.

A jeśli chcesz poznać całą naszą ofertę przyjedź do jednego z naszych sklepów:

⚫ Warszawa ul. Pryzmaty 30

⚫ Gliwice ul. Tarnogórska 12

Umów się i przyjedź do nas