Niemiecka marka Cybex od lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców i ich dzieci, oferując im funkcjonalne i bezpieczne akcesoria. Dziś ich wózki dziecięce i foteliki samochodowe cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Czy ich najnowszy produkt – wózek Cybex Talos S Lux również zyska uznanie wśród najmłodszych i ich rodziców?

Wózek dziecięcy Cybex Talos S Lux został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych rodzicach często spacerujących po trudnym, wymagającym terenie. Przykładem są leśne ścieżki, a nawet szlaki turystyczne. Przejazd po nich wózkiem Talos S Lux jest możliwy dzięki odpornym na przebicia kołom terenowym i płynnej amortyzacji na wszystkie cztery koła. Jednak nie tylko to przykuwa uwagę w najnowszej odsłonie tego modelu. Cybex Talos S Lux to wózek wyróżniający się praktycznymi, innowacyjnymi rozwiązaniami oraz stylem. 

GŁÓWNE CECHY WÓZKA CYBEX TALOS S LUX
Główne cechy wózka dziecięcego Cybex Talos S Lux
Jeszcze bardziej funkcjonalny i praktyczny? Taki jest nowy Cybex Talos S Lux!
SYSTEM PODRÓŻNY 4w1 W WÓZKU CYBEX TALOS S LUX

Wózek Cybex Talos S Lux spodoba się nie tylko rodzicom, którzy poszukują praktycznej i wygodnej spacerówki na każdy teren, ale też tym, którzy oczekują narodzin swojego dziecka. A to za sprawą systemu podróżnego, który umożliwia wpięcie na ramę wózka: siedziska spacerowego, Gondoli S Lux lub Cocoon S, a także wybranego fotelika samochodowego 0-13 kg marki Cybex.

System podróżny 4w1 w wózku Cybex Talos S Lux pozwala Ci wpiąć na ramę: siedzisko spacerowe, gondolę lub wybrany fotelik samochodowy
SIEDZISKO SPACEROWE W WÓZKU CYBEX TALOS S LUX

Siedzisko spacerowe w wózku Cybex Talos S Lux z pewnością spodoba się zarówno dziecku, jak i jego rodzicom. Na komfort w spacerówce Talos S Lux wpływa obszerne i wygodne siedzisko z możliwością regulacji, w tym do pozycji leżącej oraz regulowany podnóżek. Siedzisko spacerowe można również przepinać przodem i tyłem do kierunku jazdy, w zależności od preferencji dziecka.

Cybex pomyślał również o bezpieczeństwie dziecka, wyposażając spacerówkę Talos S Lux w 5-punktowe pasy. Co ciekawe, pasy te można idealnie dopasować do dziecka, dzięki systemowi regulacji jednego pociągnięcia, tak, jak w fotelikach samochodowych. Na bezpieczeństwo podczas spaceru wpływa również demontowany pałąk/barierka, która zabezpiecza dziecko przed przypadkowym wyślizgnięciem się.

System regulacji jednego pociągnięcia pasów w wózku Cybex Talos S Lux pozwala na ich idealne dopasowanie do dziecka
Regulacja pasów w wózku Cybex Talos S Lux jest taka sama jak w fotelikach samochodowych!

Pisząc o siedzisku spacerowym, warto zwrócić uwagę na dołączoną do zestawu osłonę na nóżki. Chroni ona dziecko przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, m.in.: przed wiatrem czy deszczem.

CYBEX TALOS S LUX: BUDKA PRZECIWSŁONECZNA

Uwagę w wózku Cybex Talos S Lux z pewnością przykuwa duża, bo w rozmiarze XXL budka przeciwsłoneczna z filtrem UPF 50+. W połączeniu z ochroną przed wiatrem stanowią gwarancję, że dziecko jest chronione w sposób kompletny przed wiatrem czy deszczem. Dodatkowo w budce znajdziesz okienka wentylacyjne, które usprawnią przepływ powietrza w środku w okresie letnim.

Wizjer i okienko wentylacyjne w jednym! Wszystko to znajdziesz w wózku Cybex Talos S Lux
Wizjer i okienko wentylacyjne w jednym! Wszystko to znajdziesz w wózku Cybex Talos S Lux
REGULOWANA RĄCZKA W WÓZKU CYBEX TALOS S LUX

Zaliczasz się do grupy wysokich czy niskich rodziców? Z wózkiem Cybex Talos S Lux nie ma to znaczenia! A to za sprawą regulowanej rączki obszytej EKO skórą do prowadzenia wózka. Jej wysokość ustawisz za pomocą jednej ręki i dopasujesz ją do swojego wzrostu

Nieważne czy jesteś wysokim czy niskim rodzicem! W wózku Cybex Talos S Lux dostosujesz rączkę do prowadzenia wózka do swojego wzrostu
Nieważne czy jesteś wysokim czy niskim rodzicem! W wózku Cybex Talos S Lux dostosujesz rączkę do prowadzenia wózka do swojego wzrostu
KOŁA TERENOWE W WÓZKU DZIECIĘCYM TALOS S LUX

Bezobsługowe koła i opony terenowe użyte w wózku dziecięcym Cybex Talos S Lux są wytrzymałe i odporne na przebicie. Stworzone z myślą o pokonywaniu leśnych ścieżek czy szlaków turystycznych, zapewniają jednocześnie dziecku w połączeniu z ulepszoną amortyzacją maksimum komfortu. Takie rozwiązanie z pewnością spodoba się lubiącym spacery po trudnej, nierównej nawierzchni rodzicom.

ULEPSZONA AMORTYZACJA: CYBEX TALOS S LUX

Co umożliwia tak komfortową jazdę po nierównościach w wózku Cybex Talos S Lux? To przede wszystkim amortyzacja na wszystkie cztery koła! Amortyzacja przednich kół i tylna amortyzacja umożliwiają płynną jazdę i niwelują odczuwanie przez dziecko wszelkich nierówności na drodze.

Amortyzacja na wszystkie cztery koła w wózku Cybex Talos S Lux umożliwia płynna i komfortową jazdę
CYBEX TALOS S LUX I KOSZ O ŁADOWNOŚCI DO 10 KG!

Ile rzeczy może zmieścić się w otwartym koszu o ładowności do 10 kg? Dużo! Zakupy, zabawki dziecka, przekąski… Jeśli podczas spaceru potrzebujesz mieć przynajmniej kilka rzeczy przy sobie, miejsce na nie znajdziesz w koszu do wózka Cybex Talos S Lux.

Chcesz wiedzieć więcej o wózku Cybex Talos S Lux? Sprawdzić, jak wózek radzi sobie na naszym torze do testów terenowych z aż 7 nawierzchniami? Umów się: 22 378 10 71, przyjedź, przetestuj wózek przed zakupem i KUP go od ręki w sklepie stacjonarnym Przetestuj-Wózek!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Umów się i przyjedź do nas