Cybex Sport: przetestuj wózek na Bulwarach Wiślanych. Zobacz fotorelację z wydarzenia!

Dzień otwarty Cybex Sport już za nami! 14 czerwca w jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc w Warszawie, na Bulwarach Wiślanych, przy stacji metra „Centrum Nauki Kopernik” oraz podczas transmisji online, wszyscy zainteresowani mogli dowiedzieć się więcej o wózkach biegowych i przyczepkach rowerowych jednej z najpopularniejszych niemieckich marek: Cybex Avi, Cybex Zeno i Cybex Zeno Bike. Zobacz fotorelację z tego wydarzenia!

Chcesz obejrzeć całą transmisję z Dnia Otwartego Cybex Sport? Kliknij TUTAJ

14 maja, najnowszy showroom Cybex Sport, zlokalizowany na Bulwarach Wiślanych mógł odwiedzić każdy: sportowcy, miłośnicy outdooru, czy rodzice którzy pragną wrócić do formy. To właśnie tutaj znajdują się wózki biegowe i przyczepki rowerowe stworzone dla rodziców, którzy chcą połączyć rodzicielstwo z miłością do sportu. Podczas imprezy nie zabrakło też gości specjalnych: przedstawicieli niemieckiej marki Cybex w Polsce oraz Basi Smirnow-Kurp, sportowca i fizjoterapeutki z teamu Anny Lewandowskiej!

Cybex Avi, Cybex Zeno i Cybex Zeno Bike – poznaj wszystkie wózki i przyczepki z serii Cybex Sport

Cybex Avi, wózek biegowy i spacerówka w jednym, daje Ci możliwość stworzenia unikalnego modelu, w którym wybierzesz kolor ramy i tapicerki. Aluminiowa rama, hamulec bębnowy i postojowy, amortyzatory tłokowe, duże szprychowe 20″ tylne koła i 16″ koło przednie, a także elementy odblaskowe tworzą jedyny w swoim rodzaju wózek na każdy teren. Ponadto Cybex Avi posiada pasek bezpieczeństwa, pozwalający na prowadzenie go jedną ręką, regulowaną rączkę, a także oparcie wyposażone w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. W Cybex Avi docenisz również możliwość szybkiego złożenia wózka i przetransportowania go w dowolne miejsce.

Cybex Zeno Multisport jest przykładem wózka 4w1, który możesz wykorzystać w dowolny sposób: jako spacerówkę, wózek biegowy, przyczepkę rowerową lub w okresie zimowym – jako sanie biegowe. Z myślą o komforcie podczas uprawiania sportu, producent wyposażył Cybex Zeno nie tylko w rączkę do prowadzenia, ale też długi uchwyt i regulowany pas, jaki rodzic zakłada na siebie uwalniając w ten sposób ręce. Rozważając zakup wózka 4w1 Cybex Zeno warto też pamiętać, że sama konstrukcja systemu nie jest sztywna, co pozwala na swobodne rozglądanie się podczas aktywności i kontrolowanie dziecka. Nie musisz się martwić też o to, że podczas biegu kopniesz lub potkniesz się o wózek.

Dowiedz się więcej: Cybex Zeno i Cybex Avi. Co różni, a co łączy te dwa wózki biegowe?

Cybex Zeno Bike to najnowsza przyczepka rowerowa, która może służyć również za wózek spacerowy. Przejście z jednej do drugiej aktywności umożliwia Ci schowek na przednie koła lub dyszel rowerowy. Cybex Zeno Bike został stworzony z myślą o jeździe po każdym terenie: od chodnika w mieście, przez ścieżkę w parku, po kamienistą dróżkę. A wszystko dzięki pompowanym kołom i amortyzacji na tył umożliwiających płynny przejazd. Za wygodę dziecka podczas jazdy odpowiada wyprofilowane, miękkie siedzisko sportowe. Natomiast za bezpieczeństwo dziecka, bezpieczeństwo 5-punktowy pas bezpieczeństwa. Warto pamiętać, że Cybex Zeno Bike składa się do małych rozmiarów, dzięki czemu z łatwością zmieści się w bagażniku samochodowym.

Zobacz fotorelację z Dnia Otwartego Cybex Sport na Bulwarach Wiślanych

Dowiedz się więcej: Bulwary Wiślane: nowy showroom Cybex Sport i Przetestuj-Wózek

Jeśli jesteś zainteresowany wózkami biegowymi z serii Cybex Sport, zapraszamy Cię do Showroomu Cybex i Przetestuj-Wózek. Zadzwoń 22 378 10 71, zapisz się i skorzystaj z usługi VIP, aby nie stać w kolejce i sprawdzić swój wymarzony wózek na jedynym takim torze o długości ponad 1 km.

Umów się i przyjedź do nas