Cybex Eezy S Twist Plus 2 – moja opinia!

Wielkimi krokami do Polski zbliża się wiosna! Wiosenne spacery to pierwsze co przychodzi mi do głowy, kiedy myślę o tej pięknej porze roku. Zastanawia mnie tylko jedno… Czy masz już spacerówkę, z którą Twoje dziecko przywita tak ciepłe dni? Jeśli nie koniecznie zobacz spacerówkę Eezy S Twist Plus 2 marki Cybex!

Jeśli zamiast czytać, wolisz słuchać i oglądać musisz zobaczyć mój najnowszy filmik o wózku Eezy S Twist Plus 2 firmy Cybex, który znajdziesz pod tym artykułem.

Standardowo w filmiku wyróżniłem 5 elementów, na które zwróciłem uwagę podczas testów. Szczegóły poniżej!

1. 360 stopni!

Jak sama nazwa wskazuje (Twist) siedzisko wózka dziecięcego Eezy S Twist Plus 2 marki Cybex obraca się o 360 stopni! Kiedy Twoje dziecko jest mniejsze możesz przewozić je przodem do kierunku jazdy, by w odpowiednim monecie zrobić obrót – i przekręcić siedzisko tyłem do Ciebie, za pomocą jednego przycisku.

2. Składanie

Jeśli szukasz wózka, który składa się do niewielkich, kompaktowych rozmiarów zwróć uwagę na Eezy S Twist Plus 2! W mgnieniu oka nie tylko złożysz ten model, ale też bez trudu schowasz go do bagażnika małego auta.

3. Funkcjonalność

Na stelaż wózka Eezy S Twist Plus 2 możesz poza siedziskiem spacerowym, wpiąć też fotelik samochodowy 0+ oraz gondolę! Możliwość rozłożenia siedziska do pełnej pozycji leżącej oraz regulacja podnóżka z pewnością wpłynie na wysoki poziom komfortu i zdrowy sen Twojego dziecka.

Innym atutem wózka marki Cybex jest waga, która nie przekracza 8 kg. Dzięki temu w łatwy sposób wniesiesz go na piętro czy wysoki chodnik lub wsadzisz go do komunikacji miejskiej.

W modelu Eezy S Twist Plus 2 warto zwrócić uwagę na kosz, który znajduje się tuż pod siedziskiem oraz dodatkowe kieszonki, do których włożysz drobne przedmioty takie, jak klucze, telefon czy portfel. Ciekawym pomysłem jest również powiększenie budki do rozmiaru XXL. Oczywiście warto zauważyć, że budka, jak i wózek nie należy do największych, jednak z pewnością spełnia swoją funkcję.

4. Amortyzacja i koła

Wózek Eezy S Twist Plus 2 posiada amortyzację na 4 koła, które są znacznie większe od poprzedniego modelu. Dzięki temu wózek sprawdzi się na miejskich i podmiejskich nierównościach!

5. Prowadzenie

Na zielonej, równej trawce i nieco nierównej powierzchni wózek marki Cybex radzi sobie naprawdę dobrze. Jeśli chcesz sprawdzić, czy Eezy S Twist Plus 2 tak samo poradzi sobie na piasku czy kamieniach, zadzwoń pod numer 22 378 10 71, zapisz się, odwiedź nas na ul. Pryzmaty 30 w Warszawie i przekonaj się sam! A jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o wózkach marki Cybex zajrzyj tu–> Cybex PRIAM <–

https://www.youtube.com/watch?v=Xaeevfggqzc&fbclid=IwAR3684SA__eAjbf7NaKoCAYnRQXvZ6PEoJ2ZMBx-vZchcdXyBLPPqBAXdQc

Umów się i przyjedź do nas