X-Lander: 20% rabatu z okazji 20-lecia firmy!

Cenisz polskie marki, produkujące innowacyjne wózki dziecięce? Poznaj więc markę X-Lander oferującą szeroki wybór produktów dla najmłodszych. Z okazji 20-lecia marki, bezpieczne, a przy tym praktyczne i funkcjonalne wózki dziecięce 2w1 od teraz do 15 sierpnia kupisz już o 20% taniej! 

Rabat -20% na wózki 2w1 marki X-Lander obowiązuje w sklepach stacjonarnych Przetestuj-Wózek do 15 sierpnia

X-Lander: firma z polską tradycją 

Nic nie motywuje tak, jak rodzina. I nikt nie wie tego lepiej, niż X-Lander, iście rodzinna marka, projektująca wózki dziecięce od trzech pokoleń, a w dodatku czerpiąca inspiracje z czasu spędzonego w gronie najbliższych. Powstała z myślą o rodzicach, pragnie wspierać ich w tej drodze i dotrzymać im kroku podczas najlepszego spaceru w ich życiu. 

Aktywność i bezpieczeństwo. Dowiedz się co wyróżnia wózki marki X-Lander

Wózki marki X-Lander szybko znalazły zwolenników na całym świecie. Doprecyzowane w każdym detalu, a także wyposażone w nowoczesne i ułatwiające życie funkcje, wyróżniają się na tle innych modeli dla dzieci. Jednak to co najważniejsze spełniają wszystkie potrzeby maluchów oraz ich kochających aktywność i długie spacery rodziców. Ponadto jakość wózków od X-Lander została potwierdzona licznymi nagrodami, w tym nagrodą MUST HAVE 2014, nagrodą Super produkt 2009 przyznaną w plebiscycie czytelników organizowaną przez miesięcznik „Dziecko”, czy nagrodą Dobry wzór 2009 od Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

X-Lander. Marka wychodząca naprzeciw oczekiwaniom współczesnych rodziców

X-Lander słucha i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych rodziców, oferując im najlepsze wózki dziecięce. Dlatego też wielu wózkach spacerowych powiększono budkę przeciwsłoneczną o dodatkowy panel. Rozbudowano także modele 3w1 o wysuwany daszek i wyposażono wszystkie wózki w okienka wentylacyjne, gwarantujące odpowiednią wymianę powietrza wewnątrz wózka. Ponadto w wózkach od X-Lander została ujednolicona kolorystyka tak, aby całość współgrała ze sobą.

Zobacz naszą recenzję wózków X-Lander X-Move i X-Lander X-Run:

Jesteś zainteresowany wózkiem dziecięcym marki X-lander, chcesz przed zakupem przetestować go na naszym torze i kupić go w atrakcyjnej cenie? Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie, przy ul. Pryzmaty 30 lub w Gliwicach, przy ul. Tarnogórskiej 12! Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i zarezerwuj wizytę w jednym takim sklepie w Polsce!