Baby Jogger City Mini GT2 – recenzja wózka

Jeśli chcesz kupić wózek, na którego stelaż wepniesz gondolę, siedzisko spacerowe a nawet fotelik samochodowy 0-13 kg, to model Baby Jogger City Mini GT2 jest dla Ciebie! Dowiedz się co wyróżnia go poza funkcjonalnością i najwyższą jakością. Przeczytaj artykuł i dowiedz się dlaczego warto kupić wózek Baby Jogger City Mini GT2, który znajdziesz w sklepie stacjonarnym przy ul. Pryzmaty 30 w Warszawie oraz w sklepie online.

Firma Baby Jogger została stworzona przez Phila Beachlera, lokalnego dziennikarza ponad 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Według informacji na oficjalnej stronie marki tworzone przez amerykańską markę produkty powstają z najwyższej jakości materiałów co potwierdzają nie tylko zadowoleni konsumenci, ale też liczne certyfikaty, w tym: ASTM International i TÜV Rheinland. Z tego artykułu dowiesz się nieco więcej o jednym z najbardziej popularnych wózków marki Baby Jogger, modelu City Mini GT2. Jeśli zamiast czytać wolisz oglądać, kliknij –> tutaj <– i obejrzyjcie VIDEO o wózku Baby Jogger City Mini GT2. 

Wózek Baby Jogger City Mini GT2 kupisz w naszym sklepie internetowym: Baby Jogger City Mini GT2

Siedzisko spacerowe – Baby Jogger City Mini GT2

Pierwszym elementem wózka, na jaki zwróciłem uwagę jest obszerne siedzisko spacerowe, które Twoje dziecko może użytkować nawet do 4. roku życia/osiągnięcia 22 kg wagi. Regulowane siedzisko, nawet do pozycji leżącej zapewni Twojemu dziecku maksimum komfortu. Ponadto duża budka przeciwsłoneczna z otworami wentylacyjnymi umilą każdy spacer w ciepły, słoneczny dzień.

Duże okienko wentylacyjne pozwoli Ci także kontrolować dziecko w wózku

Gondola do wózka Baby Jogger City Mini GT2

Na tym samym stelażu, oprócz siedziska spacerowego możesz zamocować lekką gondolę dla noworodka. W gondoli producent postawił na minimalizm. Mimo to gondola posiada wszystko to, co niezbędne czyli: duży otwór wentylacyjny, osłonkę przeciwsłoneczną, osłonkę przed deszczem czy wiatrem (na nóżki) i wygodny materac. Gondolę w kilka sekund złożysz na płasko, czyli na tzw. naleśnik, co zdecydowanie ułatwi Ci jej transport.

Zamontuj fotelik samochodowy 0-13 kg na stelażu wózka od Baby Jogger

Na stelażu wózka Baby Jogger City Mini GT2 możesz zamocować także fotelik samochodowy 0-13 kg (fotelik od Baby Jogger lub innej marki przy wykorzystaniu uniwersalnych adapterów). Przestrzegamy jednak aby nie wykorzystywać tej opcji podczas każdego spaceru z dzieckiem: Czy fotelik wpinany na wózek (gondolę) może zastąpić gondolkę?

Funkcjonalność wózka dziecięcego Baby Jogger City Mini GT2

Pierwsze o czym warto wspomnieć pisząc o wózku City Mini GT2 jest możliwość jego szybkiego złożenia. Ten wózek głęboko-spacerowy składa się zaledwie w kilka sekund! Kolejnym atutem wózka jest jego duży kosz na zakupy, umieszczony tuż pod siedziskiem spacerowym. Co ciekawe do kosza w tym wózku dostaniesz się niemalże z każdej strony. Oprócz tego w wózku Baby Jogger City Mini GT2 warto wyróżnić hamulec ręczny, który umożliwia szybką reakcję na daną sytuację, szczególnie dla osób, które ten model wykorzystują głównie do joggingu. Ponadto wózek City Mini GT2 został wyposażony w łamaną rączkę do prowadzenia, którą prowadząca go osoba może dopasować do swojego wzrostu.

Dopasuj rączkę do prowadzenia do swojego wzrostu, zapnij dziecko za pomocą pasów uprzęży i… ruszajcie na spacer!

Prowadzenie wózka Baby Jogger City Mini GT2

Najczęściej wszystkie testy wózków dziecięcych przeprowadzam na jedynym takim torze do testów, znajdującym się w salonie Przetestuj-wózek, przy ul. Pryzmaty 30 w Warszawie. Tym razem skorzystałem z pięknej pogody i model City Mini GT2 przetestowałem poza salonem. Test wózka zobaczysz tutaj:

Jeżeli jesteś zainteresowany wózkiem Baby Jogger City Mini GT2 i chcesz przed zakupem przetestować go na naszym torze, to zapraszamy Cię! Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/ i przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30 lub w Gliwicach na ul. Tarnogórska 12! 

Umów się i przyjedź do nas