Baby Jogger

Baby Jogger logo

Marka Baby Jogger powstała 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Stworzył ją Phil Beachler, z zawodu dziennikarz, który chciał móc spędzać czas ze swoim małym dzieckiem, jednocześnie pozostając przy swoim hobby jakim było bieganie. 

Dzisiaj Baby Jogger jest wiodącą marką w kategorii wózków do biegania oraz wózków dziecięcych do jazdy po każdym rodzaju podłoża.

Wózki Baby Jogger produkowane są w taki sposób, jak najbardziej znane na świecie samochody sportowe. Wózki powstają podczas starannie przestrzeganych etapów montażu. Materiały z jakich są produkowane to najwyższej jakości materiały, posiadające certyfikaty niezależnych organizacji światowej sławy: ASTM International oraz TÜV Rheinland. Posiadane certyfikaty są gwarancją najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa produktów marki Baby Jogger.

Wózki z rodziny Baby Jogger są nowoczesne, funkcjonalne, solidnie wykonane i bardzo praktyczne. Projekty charakteryzują się sportową stylistyką, dzięki czemu doskonale nadają się dla rodziców żyjących aktywnie. 

Zasługującym na uwagę, jednym ze stałych elementów tych wózków jest opatentowany przez markę Baby Jogger system składania Quick-FOLD. Jak to działa? wystarczy pociągnąć za materiałową rączkę, znajdującą się na środku siedziska, a wózek w szybki i prosty sposób składa się na pół. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które przydaje się nie tylko wtedy, gdy ma się dziecko na rękach i ograniczone możliwości manewru. Dzięki temu systemowi wózek można szybko złożyć i przewozić nawet w małym bagażniku lub trzymać za szafą czy pod łóżkiem a to jest istotne zwłaszcza w niewielkich mieszkaniach.

Wózki Baby Jogger sprawdzą się na każdym terenie. Ma to szczególnie duże znaczenie przy wyboistych  drogach czy chodnikach, ponieważ koła wózków można wypiąć jednym ruchem.

Każdy wózek Baby Jogger od pierwszego etapu produkcji wyróżnia się niezwykłą starannością wykonania oraz najwyższą jakością materiałów. Potwierdzeniem tego jest wieczysta gwarancja na ramy wózków Baby Jogger – to sprawia, że podróż w każdych okolicznościach, nawet po trudnym terenie nie stanowi wyzwania. 

Baby Jogger swoim klientom oferuje modele wózków:

  • Baby Jogger city select,
  • Baby Jogger city mini,
  • Baby Jogger city mini podwójny,
  • Baby Jogger city mini 4-kołowy, B
  • Baby Jogger city mini GT,
  • Baby Jogger city mini ZIP,
  • Baby Jogger city mini GT podwójny,
  • Baby Jogger city premier.
Umów się i przyjedź do nas