Wózek spacerowy Oyster Zero – lekka spacerówka

Cześć, tu Rafał! Czy wiesz, że ze względu na piękną pogodę większość rodziców poszukuje teraz wózków spacerowych, popularnie nazywanych spacerówkami? Jednym z bardziej znanych modeli jest spacerówka Oyster Zero. W tym wózku dziecięcym moją uwagę przykuły: waga, wielkość siedziska, funkcjonalność, składanie i amortyzacja na 4 koła. Poniżej wersja VIDEO. Ale zacznijmy od początku…

1. Niewielka waga wózka dziecięcego Oyster Zero

Oyster Zero to jedna z lżejszych spacerówek (7,9 kg!). Taka waga pozwoli Ci na łatwe przeniesienie wózka, czy wniesienie go po schodach bez zbędnego wysiłku. Warto wiedzieć, że mimo niewielkiej wagi, wózek Oyster Zero ma większe gabaryty i nie należy do małych wózków dziecięcych.

2. Wielkość siedziska spacerowego

Siedzisko spacerowe w wózku Oyster Zero jest naprawdę obszerne. I chociaż jest to wózek dla jednego dziecka, zdarzyło się, że użytkowało go rodzeństwo! 🙂 Przed zakupem wózka warto pamiętać, że siedzisko w Oyster Zero nie jest przepinane (jazda tylko przodem do kierunku jazdy!). Aczkolwiek możesz rozłożyć je do pozycji leżącej, zapewniając tym samym odpowiednią pozycję do spania naszemu dziecku. Siedzisko dodatkowo zostało wyposażone w pasy bezpieczeństwa i pałąk zabezpieczający przed wyślizgnięciem.

3. Funkcjonalność

Na stelaż wózka Oyster Zero możesz za pomocą adapterów wpiąć gondolę –> Oyster 3, a także fotelik samochodowy oraz siedzisko spacerowe. Pisząc o funkcjonalności warto wspomnieć o dużym koszu pod siedziskiem, w którym zmieścimy zakupy, ale też o budce z okienkiem umożliwiającym obserwację dziecka oraz gwarantującym optymalną cyrkulację powietrza i wysuwanym panelem przeciwsłonecznym.

4. Składanie wózka Oyster Zero

Wózek Oyster Zero składa się bardzo prosto, do niewielkich rozmiarów. Podczas składania tego modelu tym bardziej docenisz jego niewielką wagę. Możliwość szybkiego złożenia wózka najczęściej doceniają mamy, które testują ten model w naszym sklepie na ul. Pryzmaty 30. Nieduże rozmiary pozwolą Ci bez trudu przetransportować wózek w bagażniku samochodowym, lub schować w dowolnym miejscu w domu.

5. Amortyzacja na 4 koła

Amortyzacja na obu osiach to rzadko spotykana rzecz w spacerówkach. Jest to przydatny element szczególnie wtedy, kiedy potrzebujesz podbić wózek: na przeszkodach, czy nierównościach.

Jeżeli chcesz przetestować wózek Oyster Zero przed zakupem to zapraszamy Cię👍 Przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30. Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line: https://przetestuj-wozek.pl/sklep/

Jeżeli chcesz kupić wózek Oyster Zero to zapraszamy do naszego sklepu: https://wozek-spacerowy.pl/produkt/wozek-spacerowy-oyster-zero/
Umów się i przyjedź do nas