Otwieramy drugi w Polsce salon Przetestuj-Wózek z torem testowym! Gliwice ul. Tarnogórska 12

To nie jest żart primaaprilisowy! Po ponad dwóch latach od stworzenia pierwszego i dotychczas jedynego takiego w Polsce sklepu Przetestuj-Wózek z torem do testowania wózków dziecięcych, czas otworzyć drugą placówkę… tym razem, na Śląsku!

Już w najbliższą sobotę, 2 kwietnia, przy ul. Tarnogórskiej 12 w Gliwicach otwieramy drugi w Polsce salon Przetestuj-Wózek. W tym samym miejscu, gdzie fotelik.info oferuje bezpieczne i dopasowane do dziecka i auta foteliki samochodowe w systemie sprzedaży drive-in, od teraz będzie można też kupić kultowe, funkcjonalne i stylowe wózki dziecięce, w tym wózki głęboko-spacerowe, spacerowe, terenowe, kompaktowe, bliźniacze czy do biegania! Nie zabraknie też wózków od znanych i cenionych producentów akcesoriów dziecięcych, m.in. marki Cybex, Britax Romer, Baby Jogger, Maxi-Cosi, Muuvo, TFK, Thule i wiele innych. 

Dwa salony w jednym: Przetestuj-Wózek i fotelik.info – to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy w jednym miejscu chcieliby zaopatrzyć się w wymarzony wózek dziecięcy oraz dobrać do dziecka i samochodu bezpieczny fotelik samochodowy. Będzie to rozwiązanie szczególnie wygodne dla rodziców oczekujących dziecka.

Nowy salon Przetestuj-Wózek będzie w tym samym miejscu co Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info: przy ul. Tarnogórskiej 12 w Gliwicach

To co wyróżnia markę Przetestuj-Wózek, a więc także sklep Przetestuj-Wózek w Gliwicach, to możliwość przetestowania wózka dziecięcego przed zakupem – na wyjątkowym torze testowym. Możecie na nim sprawdzić, jak wózek porusza się po różnych nawierzchniach. Znajdziecie tam nawierzchnię typowo miejską i podmiejską, krawężniki, leśną ścieżkę z korą i pniami, plażę z piaskiem i kamykami.

Pierwszy w Polsce salon Przetestuj-Wózek, w którym kupisz, a przed zakupem przetestujesz wózek dla dziecka na przygotowanym w tym celu torze o różnych nawierzchniach, mieści się w Warszawie przy ulicy Pryzmaty 30

Nie bez znaczenia jest też obsługa w nowym salonie. Podczas wizyty w Przetestuj-Wózek w Gliwicach będziecie mogli podczas godzinnej wizyty skorzystać z pomocy doradcy, który pokaże Wam, jak składać i rozkładać dany model wózka dziecięcego, opowie o nim dużo więcej, niż wyczytacie z broszury informacyjnej, sprawdzi, czy wybrany przez Was wózek jest kompatybilny z Waszym fotelikiem samochodowym oraz czy mieści się do bagażnika Waszego auta, a także przeprowadzi Was przez tor do testów! Czekamy na Was od soboty, 2 kwietnia, w godzinach od 9⁰⁰ do 17⁰⁰ Gliwice ul. Tarnogórska 12!

Umów się i przyjedź do nas