Gliwice: wózek i fotelik samochodowy kupisz w jednym miejscu!

Czy sklep z wózkami dziecięcymi może być jedyny i niepowtarzalny? Może! Co więcej, w przypadku jednego z nich jesteśmy skłonni stwierdzić, że nie ma drugiego takiego w Polsce. Oczywiście mowa o sklepie stacjonarnym Przetestuj-Wózek w Gliwicach, przy ul. Tarnogórskiej 12. Czym konkretnie wyróżnia się to miejsce?

Sklep stacjonarny Przetestuj-Wózek w Gliwicach, oficjalnie otwarty 2 kwietnia, wyróżnia się przede wszystkim fantastyczną lokalizacją… Znajdujący się raptem 300 metrów od Dworca PKP Gliwice przyciąga niemal wszystkich: mieszkańców Gliwic i okolic, a także tych rodziców, którzy nie mają do dyspozycji samochodu. Ale to nie wszystko!

Przeczytaj też:

Otwieramy drugi w Polsce salon Przetestuj-Wózek z torem testowym! Gliwice ul. Tarnogórska 12
Gliwice: Nowy salon Przetestuj-Wózek już otwarty! Zobacz fotorelację.

Przetestuj-Wózek: jedyny taki sklep z wózkami na śląsku

Sklep stacjonarny Przetestuj-Wózek w Gliwicach (woj. śląskie) niczym nie przypomina typowego sklepu z wózkami. Stworzony na wzór sklepu stacjonarnego w Warszawie oferuje przyszłym rodzicom, ale też rodzicom maluszków i starszaków szeroki wybór wózków. To właśnie tam rodzice poszukujący wózka dziecięcego dopasowanego do potrzeb swoich i dziecka, znajdą wózki głębokie, wózki głęboko-spacerowe, spacerówki, wózki miejskie, wózki terenowe, bliźniacze, rok po roku, wózki biegowe i inne…

Co więcej, rezerwując miejsce na określoną godzinę w wybranym przez siebie dniu w ramach usługi VIP otrzymuje się bezcenną pomoc Doradcy Przetestuj-Wózek. Jego wiedza o wózkach dziecięcych, którą chętnie dzieli się z zainteresowanymi rodzinami pozwala poznać wszystkie zalety i wady wybranych modeli podczas jednej wizyty. Oprócz tego, że o wózkach w tym miejscu można dowiedzieć się znacznie więcej, niż z broszury informacyjnej, Doradca Przetestuj-Wózek przedstawia wózki dopasowane do oczekiwań rodzin, oraz pokazuje jak składają i rozkładają się wybrane wózki, a także ile miejsca zajmują w bagażniku samochodowym. Doradcy Przetestuj-Wózek odpowiadają też na każde zadane przez Klientów pytania.

Nie testuj wózka na równej podłodze w sklepie!

Chyba nie ma wózka dziecięcego, który prowadzony po równej, sklepowej podłodze, nie będzie płynnie jechał. Ba! Jesteśmy skłonni przyznać, że sprawdzając możliwości wózków w ten sposób, bez znaczenia będzie czy suniemy po sklepowej nawierzchni wózkiem miejskim, czy terenowym. Dlatego Doradca Przetestuj-Wózek każdej rodzinie, która przyjechała po wózek dziecięcy wskazuje tor do testów terenowych, na którym można przetestować wózek. Przejażdżka po rozmaitych nawierzchniach: kostce brukowej, chodniku, piasku, leśnej ściółce, a nawet kamieniach z obciążonym przez dziecko wózkiem (lub przygotowanym przez nas obciążeniem jeśli przyjedziesz bez dziecka!) sprawi, że jeszcze przed zakupem można poznać możliwości wybranego przez siebie modelu i zobaczyć, jak wózek prowadzi się po danej nawierzchni.

Gliwice: Przetestuj-Wózek i fotelik.info w jednym miejscu

To żadna nowość, że Przetestuj-Wózek jest młodszą siostrą fotelik.info, stworzonego przez Pawła Kurpiewskiego, biomechanika zderzeń, eksperta ds. bezpieczeństwa dzieci i twórcy serwisu fotelik.info. Dlatego też w tym samym miejscu co wózki dziecięce, w ogrzewanej hali znajdują się wyselekcjonowane i bezpieczne foteliki samochodowe, z wysokimi ocenami w testach zderzeniowych ADAC, które technik fotelik.info podczas wizyty dobiera przede wszystkim do wieku i budowy ciała dziecka oraz sprawdza kompatybilność danego modelu w samochodzie.

Przetestuj-Wózek i fotelik.info w Gliwicach. To tu wyposażysz swoje dziecko w funkcjonalny wózek dziecięcy i bezpieczny fotelik samochodowy

Dobór fotelika samochodowego. Dlaczego jest tak ważny?

Doświadczenie, wiele lat badań, a także sama praca biomechaników zderzeń i inżynierów wykazała, że aby fotelik samochodowy ochronił dziecko podczas kolizji lub wypadku samochodowego, musi mieć wysoką ocenę w testach zderzeniowych, ale też powinien być dobrany do budowy ciała oraz wieku dziecka oraz być kompatybilny z kanapą pojazdu. Dlaczego? Na przykład po to, aby upewnić się, że fotelik po zamontowaniu ma właściwy kąt, który sprawia, że podczas jazdy główka noworodka, niemowlęcia czy małego dziecka nie będzie opadała na klatkę piersiową (co może skutkować przyduszeniem się!). Również po to, aby sprawdzić czy pasy w foteliku lub 3-punktowe pasy samochodowe w sposób prawidłowy przechodzą po ciele dziecka i utrzymają je w foteliku podczas zderzenia.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze funkcjonalnego wózka dziecięcego, który będzie dobrze prowadził się po różnych nawierzchniach, a przy tym chcesz dopasować bezpieczny fotelik samochodowy, zadzwoń 22 378 10 71 (Przetestuj-Wózek) lub 32 444 67 86 (fotelik.info) i umów się na wizytę do jedynego takiego w Polsce sklepu stacjonarnego Przetestuj-Wózek i fotelik.info w jednym!

Umów się i przyjedź do nas