Cybex Zeno – rewolucja wśród wózków biegowych!

Cześć! Z tej strony Rafał i mój gość specjalny – Jakub Karasek, tata i ekspert do spraw biegania z portalu magazynbieganie.pl. 8 artykuł o wózkach do biegania będzie dotyczył modelu Cybex Zeno – rewolucyjnego produktu wśród wózków biegowych!

„Pamiętasz, jak powiedziałeś mi, że Cybex wymyślił produkt, który sprawia, że bieganie z wózkiem będzie zupełnie inaczej wyglądało? Mówiłeś, że będzie można ciągnąć za sobą wózek […] Odpowiedziałem: to nie ma prawa się udać!” – wspominał Kuba podczas naszej rozmowy. A czy marce Cybex jednak się to udało? Dowiesz się tego czytając artykuł lub oglądając VIDEO znajdujące się poniżej.

Wózek do biegania Cybex Zeno to model 4w1

Okazuje się, że nawet Ci, którzy z bieganiem nie mają wiele wspólnego, nie będą mogli oprzeć się urokowi wózka biegowego Cybex Zeno. Wózek ten posłuży Wam jako spacerówka, przyczepka rowerowa i sanie biegowe, tworzącym tym samym model turbo-uniwersalny!

System umożliwiający bieganie z wózkiem Cybex Zeno

Wózek Cybex Zeno został wyposażony w specjalny system – długi uchwyt, który pozwala nam biegać, mając wózek za sobą. Sama konstrukcja systemu nie jest sztywna i pozwala nam na swobodne rozglądanie się i kontrolowanie dziecka podczas biegu. Oprócz tego system wyposażony jest w regulowany pas, który biegacz zakłada na siebie i który stabilizuje cały wózek, i który pozwala nam ciągnąć konstrukcję za sobą. Dodatkowo pas posiada specjalną blokadę uniemożliwiającą samoistne rozpięcie go w trakcie biegu.

Trening siły biegowej z wózkiem Cybex Zeno!

Znacie taki sposób treningu, kiedy biegniecie i macie założone szelki, a na tych szelkach, na specjalnej gumie jest podpięta opona? Biegacze często w ten sposób trenują siłę biegową. Od teraz nie trzeba ciągnąć za sobą opony! Można wziąć wózek biegowy Cybex Zeno.

Bieg z wózkiem Cybex Zeno

Z wózkiem do biegania Cybex Zeno możesz rozpędzić się do naprawdę dużych prędkości. Co więcej, podczas biegu nie ma możliwości aby kopnąć w wózek lub potknąć się. Nawet Ci, którzy zostawiają nogi daleko z tyłu nie uderzą w niego. Przyznajemy, że nie wiemy jak sprawdziłby się wózek Cybex Zeno w zawodach biegowych, ponieważ chyba nikt nie przewidział możliwości startowania z wózkiem i przyczepką w jednym!

Aby w pełni przetestować wózek biegowy Cybex Zeno, Kuba Karasek biegał nawet slalomem, aby przewrócić wózek. Okazało się… że się nie da! Gwałtowne ruchy, nagła zmiana kierunków nie sprawiły, że wózek stracił na stabilności.

Wygoda w wózku do biegania Cybex Zeno

Do wózka Cybex Zeno bez trudu wsadzisz dziecko do środka, dzięki dużej przestrzeni. W wózku znajdziesz dużo elementów prześwitujących, gwarantujących odpowiednią wentylację, dobrą widoczność ale i niepowtarzalny design. Ponadto wózek do biegania Cybex Zeno posiada folię zabezpieczającą i moskitierę chroniącą dziecko przed insektami.

Możliwość regulacji amortyzacji w wózku biegowym Cybex Zeno

Model od Cybex został wyposażony w funkcję regulacji amortyzacji, co z pewnością jest innowacyjnym rozwiązaniem. Jak to działa? Kiedy biegamy i mamy wózek Zeno z tyłu, jest osadzony niżej, tak jak w przyczepce rowerowej. Natomiast kiedy ten wózek biegowy mamy przed sobą – jest on podniesiony.

W modelu Cybex Zeno możliwość regulacji posiada również rączka do prowadzenia wózka, którą bez trudu dostosujemy do swojego wzrostu.

Jeżeli chcesz przetestować wózek Cybex Zeno przed zakupem to zapraszamy Cię👍 Przyjedź do naszego sklepu w Warszawie na Pryzmaty 30. Umów się na wizytę telefonicznie: +22 378 10 71 albo rejestrując on-line!

Jeżeli chcesz kupić wózek biegowy on-line to zapraszamy Cię do naszego sklepu.

PS. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o innych modelach marki Cybex, zobacz –> Cybex PRIAM <– 

https://www.youtube.com/watch?v=7T6wXfVes2Q

Umów się i przyjedź do nas