Aniołki Przetestuj-Wózek

Dobrze trafiłaś!

Szukasz wózka dziecięcego? Odwiedź wybrany przez siebie sklep stacjonarny Przetestuj-Wózek, gdzie DOBIERZESZ i KUPISZ, a przed zakupem PRZETESTUJESZ wózek dziecięcy na torze do testów terenowych!

Sofija

Książkoholiczka, która uwielbia podróżować i spacerować ulicami dużych miast. Od 7 lat szczęśliwa mama. Bardzo lubi spędzać czas z rodziną. Sama o sobie mówi Mama-Uber, bo od rana do wieczora krąży między domem, żłobkiem, przedszkolem, szkołą, a zajęciami dodatkowymi trójki swoich pociech. Do perfekcji opanowała sztukę składania wózków jedną ręką i z zamkniętymi oczami może pokazać spacerówki, które zmieszczą się do Waszego bagażnika. W wolnym czasie lubi grać na pianinie, szydełkować i grać w gry planszowe.

Dagmara

Mama dwuletniego Stasia. Z branżą dziecięcą związana od 4 lat. Zanim znalazła idealny wózek dziecięcy, przetestowała wiele modeli. Wie na co zwracać uwagę, dlatego śmiało nazywa siebie ekspertką. W wolnym czasie jeździ na rolkach, rowerze oraz uprawia kick-boxing. Kocha podróżować. Marzy o podróży do Szwajcarii oraz Maroka. Ciekawe jaki wózek wybrałaby na tereny pustynne?

Maja

To kobieta – rakieta. Szybkie motocykle, skok ze spadochronem, podróż po Afryce, a może partyjka squasha? Mai nie trzeba namawiać dwa razy. Ma w sobie tyle energii, że mogłaby obdarować nią średniej wielkości miasteczko. Maja nie ma dzieci, dlatego bardzo obiektywnie ocenia każdy model. Chyba nie musimy dodawać, że najbardziej gustuje w ciemnych, stabilnych i sportowych modelach wózków?

Umów się i przyjedź do nas